Spor Toto 1. Lig’de 2018-2019 sezonu fikstür çekimi yapıldı

Kategori : Futbol, TFF 1. Lig

Spor Toto 1. Lig’de 2018-2019 futbol sezonunun fikstürü belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva’da yer alan idari merkezinde gerçekleştirilen fikstür çekimine göre, 1. Lig’de ilk 17 haftanın maç programı şöyle:

1. hafta:

Denizlispor-Gazişehir Gaziantep

Gençlerbirliği-Hatayspor

Balıkesirspor Baltok-Altınordu

Kardemir Karabükspor-Adana Demirspor

Giresunspor-Eskişehirspor

Boluspor-Osmanlıspor

Adanaspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Altay-Ümraniyespor

İstanbulspor-Afjet Afyonspor

2. hafta:

Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor

Osmanlıspor-Giresunspor

Afjet Afyonspor-Altay

Tetiş Yapı Elazığspor-Boluspor

Ümraniyespor-Adanaspor

Altınordu-Gençlerbirliği

Eskişehirspor-Balıkesirspor Baltok

Adana Demirspor-Denizlispor

Hatayspor-Kardemir Karabükspor

3. hafta:

Gençlerbirliği-Eskişehirspor

Kardemir Karabükspor-Altınordu

Giresunspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Denizlispor-Hatayspor

Adanaspor-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Altay

Gazişehir Gaziantep-Adana Demirspor

Boluspor-Ümraniyespor

Balıkesirspor Baltok-Osmanlıspor

4. hafta:

Hatayspor-Gazişehir Gaziantep

Ümraniyespor-Giresunspor

Adana Demirspor-İstanbulspor

Afjet Afyonspor-Boluspor

Osmanlıspor-Gençlerbirliği

Altay-Adanaspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok

Altınordu-Denizlispor

Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor

5. hafta:

Denizlispor-Eskişehirspor

Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor

Adanaspor-Hatayspor

Gazişehir Gaziantep-Altınordu

Giresunspor-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Adanaspor

Boluspor-Altay

Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor

Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor

6. hafta:

Altay-Giresunspor

Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep

Hatayspor-İstanbulspor

Adanaspor-Boluspor

Altınordu-Adana Demirspor

Ümraniyespor-Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok

Osmanlıspor-Denizlispor

Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor

7. hafta:

Adana Demirspor-Eskişehirspor

Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor

Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor

Hatayspor-Altınordu

Giresunspor-Adanaspor

Balıkesirspor Baltok-Altay

İstanbulspor-Boluspor

Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor

Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor

8. hafta:

Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep

Boluspor-Giresunspor

Altınordu-İstanbulspor

Altay-Gençlerbirliği

Osmanlıspor-Adana Demirspor

Eskişehirspor-Hatayspor

Adanaspor-Balıkesirspor Baltok

Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor

Ümraniyespor-Denizlispor

9. hafta:

Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Altınordu-Eskişehirspor

Denizlispor-Afjet Afyonspor

Kardemir Karabükspor-Altay

Balıkesirspor Baltok-Boluspor

Gençlerbirliği-Adanaspor

İstanbulspor-Giresunspor

Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor

Hatayspor-Osmanlıspor

10. hafta:

Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep

Boluspor-Gençlerbirliği

Eskişehirspor-İstanbulspor

Ümraniyespor-Adana Demirspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor

Osmanlıspor-Altınordu

Giresunspor-Balıkesirspor Baltok

Adanaspor-Kardemir Karabükspor

Altay-Denizlispor

11. hafta:

Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor

İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok

Adana Demirspor-Afjet Afyonspor

Gazişehir Gaziantep-Altay

Denizlispor-Adanaspor

Kardemir Karabükspor-Boluspor

Gençlerbirliği-Giresunspor

Hatayspor-Ümraniyespor

Eskişehirspor-Osmanlıspor

12. hafta:

Adanaspor-Gazişehir Gaziantep

Osmanlıspor-İstanbulspor

Altay-Adana Demirspor

Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Hatayspor

Ümraniyespor-Altınordu

Giresunspor-Kardemir Karabükspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor

Boluspor-Denizlispor

13. hafta:

Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok

Hatayspor-Altay

Altınordu-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Gençlerbirliği

Adana Demirspor-Adanaspor

Gazişehir Gaziantep-Boluspor

Denizlispor-Giresunspor

Eskişehirspor-Ümraniyespor

14. hafta:

Giresunspor-Gazişehir Gaziantep

Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor

Boluspor-Adana Demirspor

Adanaspor-Hatayspor

Altay-Altınordu

Balıkesirspor Baltok-Denizlispor

Afjet Afyonspor-Eskişehirspor

Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor

Ümraniyespor-Osmanlıspor

15. hafta:

Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığspor

Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor Baltok

Eskişehirspor-Altay

Osmanlıspor-Afjet Afyonspor

Altınordu-Adanaspor

Hatayspor-Boluspor

Kardemir Karabükspor-İstanbulspor

Denizlispor-Gençlerbirliği

Adana Demirspor-Giresunspor

16. hafta:

İstanbulspor-Ümraniyespor

Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep

Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor

Boluspor-Altınordu

Giresunspor-Hatayspor

Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Kardemir Karabükspor-Denizlispor

Adanaspor-Eskişehirspor

Altay-Osmanlıspor

17. hafta:

Gazişehir Gaziantep-Kardemir Karabükspor

Hatayspor-Balıkesirspor Baltok

Tetiş Yapı Elazığspor-Altay

Ümraniyespor-Afjet Afyonspor

Eskişehirspor-Boluspor

Osmanlıspor-Adanaspor

Denizlispor-İstanbulspor

Adana Demirspor-Gençlerbirliği

Altınordu-Giresunspor

Kaynak: Skor

Öneriler Haberler

Zeljko Obradovic: ‘İkinci yarıda olumlu reaksiyon gösteremedik’

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Maça iyi başladıklarını

Read More...

Ergin Ataman: ”Kazanmaya ve Fenerbahçe’yi yenmeye devam edeceğiz”

THY Euroleague’in 4’üncü hafta karşılaşmasında Anadolu Efes, Fenerbahçe’yi 89-83’lük skorla mağlup etti. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Anadolu Efes Başantrenörü

Read More...

MAÇ SONUCU | Anadolu Efes Fenerbahçe 89-83 | Muhteşem geri dönüş! Obradovic’e ilk darbe Ergin Ataman’dan

Basketbol THY Avrupa Ligi 4. hafta mücadelesinde Anadolu Efes, 16 sayı geriye düştüğü maçta sahasında Fenerbahçe’yi 89-83 mağlup etti.

Read More...

Bir Cevap Yazın

Mobile Sliding Menu

%d blogcu bunu beğendi: