‘Neden bir Akhisar olamıyoruz?’

Kategori : Futbol, Süper Lig

Çaykur Rizespor’un elindeki imkanların birçok takımda olmadığının altını çizen Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, “Önümüzde geçen sene Türkiye Kupası kazanmış bir Akhisar Belediyespor örneği var. Biz neden bir Akhisar olamıyoruz? İşte bu konuda eksiklerimizi gidermek için çalışacağız. Ben Akhisar’ın yakaladığı başarıların aynısını Rizespor’un da yapabileceğini düşünüyorum. Bizim imkanlarımızın daha az olduğunu düşünmüyorum. Aynı başarılara ulaşmak için bizim de doğruları bulmamız ve o yönden ilerlememiz gerekiyor. Stadyum ve tesis konusunda Akhisar’ın önündeyiz, başarıda da onları yakalamalıyız. Bu imkanlar elimizdeyken bunun içini doldurmamız gerekiyor” diye konuştu.

04 Temmuz 2018 Abdülkadir Ömür`ün rakibi Mbappe İlgili Haberi Oku

“SEYİRCİ SIKINTIMIZI GÖZ ARDI EDEMEYİZ”

Yardımcı, yeni sezonda stadyuma daha fazla seyirci çekmelere gerektiğini söyleyerek, “Kombineler konusunda bütün kolaylığı göstererek fiyatları sabit tuttuk. Çaykur Rizespor’un bir seyirci sıkıntısı var bunu göz ardı etmememiz lazım. Taraftar derdimiz yok, seyirci derdimiz var. Taraftar olarak takımımıza ilgi çok ama maçlarımızda tribünlerimiz dolmuyor. Bu esasen sadece Rize için tartışılan bir konu değil. Türkiye’nin birçok yerinde seyirci azlığından dolayı şikayet edenler oluyor. Bizim yönetim olarak derdimiz seyirci sayısını artırmak. Bu da kaliteli bir takım kurarak mümkün olur. Bir başka konuda Rize’de maalesef Çaykur Rizespor’u tutan fazla kişi yok. Öncelikle şehirdeki Rizesporlu sayısını yükseltmeliyiz. Bunun yolu başarılı ve iyi bir takım kurmaktan geçiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Skor

Öneriler Haberler

Süper Lig’de transfer gündemi

Spor Toto Süper Ligde transfer gündemi – Galeri – Fotomaç Spor dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

Read More...

Galatasaray’ın Belhanda planı tutmadı

Galatasarayın Belhanda planı tutmadı! – Galeri – Fotomaç Spor dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz? Daha Sonra

Read More...

Fatih Terim mühendis gibi çalışıyor

Tecrübeli çalıştırıcı, bir yandan takımı yeni sezona hazırlarken diğer yandan transferi takip ediyor. UEFA’ya bildireceği 21 kişilik kadro için

Read More...

Bir Cevap Yazın

Mobile Sliding Menu

%d blogcu bunu beğendi: